10
maka'u
11

WSPÓŁPRACA

.

Współpracujemy z klientami aby ożywić wizerunek ich marki, poprzez przepiękne i niebanalne zdjęcia.
Naszym celem jest uchwycenie produktu w sposób nienachalny, będący jednocześnie możliwie łatwy do skojarzenia oraz inspirujący dla widza.
Kierujemy się ideą tworzenia treści dostosowanych do
konkretnych potrzeb, biorąc pod uwagę wiele czynników. Dla nas każda współpraca jest wyjątkowa
i podchodzimy do niej w sposób indywidualny.

nasi odbiorcy

Naszymi odbiorcami są głównie osoby w naszym wieku (25-34 lata) pochodzący z Polski oraz ze Stanów Zjednoczonych. Większość to kobiety oraz pary, które kochają podróże oraz uwielbiają spędzać czas w bliskości z naturą.

Doceniają w nas szczerość oraz to, że podróżujemy w zupełnie różne miejsca. Przeplatamy bardzo popularne lokalizacje z tymi o wiele mniej znanymi.

co zrobimy

Przygotujemy posty na instagramie wraz z pakietem instastory opowiadające o produkcie lub naszych przeżyciach. Przygotujemy wpis na blogu. Zrecenzujemy produkt. Przygotujemy film. Stworzymy kontent do wykorzystania w social mediach albo mix powyższych w dowolnej konfiguracji.

Nasze portfolio:

współpracowaliśmy

lost studio Lostitalianos współpracuj z nami
Lostitalianos współpracuj z nami Discover Madeira lost studio lostitalianos
wow hungary lost studio lostitalianos współpracuj z nami
Germany lost studio lostitalianos
bond touch lost studio lostitalianos współpracuj z nami
współpracuj z nami lostitalianos
współpracuj z nami Lostitalianos
BMW lost studio lostitalianos współpracuj z nami
ideal of sweden logo
Jesteśmy Diana i Marcin – polskie małżeństwo z kolumbijską domieszką. Uwielbiamy podróżować po przeróżnych zakątkach świata, a przy tym tworzyć niestandardowy kontent. Naszą pierwszą długą podróż odbyliśmy kilka lat temu i udało nam się wtedy okrążyć świat. Odwiedziliśmy wtedy piękną Azję, Australię, Nową Zelandię oraz Hawaje. Spędziliśmy wtedy w trasie dziesięć miesięcy i pokochaliśmy ten stan. Jesteśmy zakochani w roadtripach, złotej godzinie i naszym kocie. Na co dzień w związku z tym odwiedzamy przeróżne miejsca z naciskiem na te mniej popularne.  W naszym odczuciu tylko w takich można poczuć prawdziwego ducha podróży. Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o nas, zerknij tutaj.

Diana i Marcin @lostitalianos

skontaktuj się z nami

Lokalizacja: Świat
Email: [email protected]

Diana i Marcin
@lostitalianos