presety

Powstają dzięki inspiracji naturą. Pierwsza paczka to Madera zainspirowana kolorami tej wyspy. Druga kolekcja presetów, pod nazwą Lizbona, kryje profesjonalny wygląd i nieprzekłamane kolory. Najnowsze paczki, Porto i Algarve, to idealne dopełnienie wcześniejszych kolekcji.

Presety ożywią każde zdjęcie – idealnie sprawdzą się do obróbki zdjęć portretowych czy krajobrazowych – tak właściwie nie ma żadnych zastrzeżeń do wykorzystania ich do czegokolwiek zechcesz.

Praca nad naszymi presetami to godziny spędzone w Lightroomie. Wszystkie filtry są sprawdzone pod kątem wielu różnych zdjęć, formatów, aparatów oraz telefonów. Po wielu godzinach pracy powstają presety, które nadają zdjęciom profesjonalny wygląd, piękne naturalne kolory oraz niepowtarzalny charakter.

W wiadomości, którą wyślemy chwilę po zaksięgowaniu wpłaty, znajdziesz paczkę presetów na telefon oraz komputer w formatach .XMP oraz .DNG. Dzięki naszemu wpisowi oraz e-bookowi, który otrzymasz, bez problemu uda ci się zainstalować je w programie Lightroom Classic czy Lightroom CC.

Wpis o tym jak zainstalować presety znajdziesz tutaj.

lubisz oszczędzać? zobacz nasze super zestawy:

239
  •  
109
  •  
149
  •  

.

Nasze paczki presetów

Algarve to turkusowa woda, jasny piasek i pomarańczowe zachody słońca. W tej paczce presetów znajdziesz filtry, które idealnie to podkreślą. Dzięki presetom ALGARVE twoje zdjęcia z wakacji będą miały piękne i żywe kolory, żeby jeszcze lepiej oddać piękno plaż, oceanu, morza. Dzięki swojej naturalności nadają się zarówno do zdjęć zrobionych aparatem i telefonem, jak i dronem.

W paczce znajdziesz:

59
  •  
lostitalinos presety
lostitalianos presetylostitalianos presety
lostitalianos presetylostitalianos presety

Porto to wolno płynący czas, ciemnoczerwone słodkie wino i złote zachody słońca. W tej paczce znajdziesz ciepłe presety, trochę w stylu vintage, które całkowicie odmienią charakter każdego zdjęcia. Fotografie dzięki PORTO będą wyglądały profesjonalnie i bardzo oryginalnie. To paczka zupełnie inna niż pozostałe – całkowicie zmienia klimat zdjęć.

W paczce znajdziesz:

69
  •  
Lizbona presety lost italianosLizbona presety po lost italianos

Presety zainspirowane naszą ukochaną Lizboną. Dla nas Lizbona to naturalność, lekko podrasowane, ale nieprzekłamane kolory i profesjonalny wygląd zdjęć. Presetów używamy do obróbki sesji zdjęciowych oraz sesji produktowych.

W paczce znajdziesz:

79
  •  
efekty przed i po maderaczy warto kupić presety
madera latem pogoda na maderze

Presety zainspirowane przepiękną Maderą. Dla nas Madera to przede wszystkim trzy kolory. Zielony, niebieski oraz pomarańczowy. Presety te świetnie sprawdzą się w celu ożywienia zdjęć z wakacji – którym nadadzą niepowtarzalny charakter.

W paczce znajdziesz:

89
  •  

najfajniejsze presety. bez dwóch zdań.

Czym tak właściwie są presety do Lightrooma

Presety to zestaw ustawień parametrów takich jak balans bieli, ekspozycja, kontrast, wyostrzenie czy nasycenie każdego z kolorów. Presety pozwalają uzyskać określony efekt kolorystyczny na każdym zdjęciu, dzięki czemu możesz wypracować swój własny styl i trzymać się go. Twoje zdjęcia dzięki temu będą tworzyły wspólną całość i nie będą w sposób nienaturalny odróżniać się od siebie. Po zastosowaniu presetów obrabiane zdjęcie nabierze konkretnego klimatu oraz profesjonalnego wyglądu. Obrabianie zdjęć presetami nie należy do trudnych. Bardzo często wystarczy jedno kliknięcie i zdjęcie można już wrzucać do swoich social mediów. Jednak każde zdjęcie różni się od siebie, stąd mogą być konieczne jeszcze jakieś poprawki. Wciąż jest to jednak spore ułatwienie i przyspieszenie pracy. Stworzenie własnych presetów, a więc wypracowanie swojego stylu nie jest czymś łatwym. Nam stworzenie dopracowanych do perfekcji presetów, które utożsamiamy z naszą paletą kolorów, zajęło dobrych kilka lat.

Więcej o presetach przeczytasz w naszym wpisie.