Polska

Góry Świętokrzyskie są jednym z najstarszych łańcuchów górskich w Europie. Wypiętrzone zostały 500 milionów lat temu.

Polska to kraj, w którym powstała nowa jednostka miary – Sasin. 1 Sasin to 70 milionów złotych.

Aż 90% osób ukończyło minimum szkołę średnią. Jest to jeden z wyższych wyników na świecie.

wpisy:

Polska

Uwaga! Tekst tylko dla tych, którzy wiedzą co to sarkazm. 🙂 Polska to piękny kraj i zachęcamy do jej odkrywania!

Polska według rządzących jest ostoją normalności i prawilności. Wielu historyków sprzecza się w sprawie dokładnej daty, kiedy to ostatecznie i jak wyglądała walka ze Szwedami, jednak wszyscy są jednogłośni co do tego, że rok 1655 rok był dla mieszkańców Polski dopiero początkiem walki. Walka trwa do dzisiejszego dnia. Polacy muszą codziennie walczyć o prawa nienarodzonych, chorych płodów, aby te mogły w sposób godny zostać „narodzone” w męczarniach kobiet. Oprócz tych wydawałoby się przyziemnych spraw, prawica musi codziennie zmierzać się z takimi aspektami jak równouprawnienie kobiet oraz to, że mogą one swobodnie poruszać się po chodnikach. Co najgorsze, kobiety mogą również brać udział w głosowaniach, w których np. wybiera się prezydenta.

Polska XXI wieku

Polskie szkolnictwo

Kraj nad Wisłą jest pełen abstrakcji oraz rzeczy, które normalnemu zjadaczowi chleba nie mieszczą się w głowie. Dla przykładu, w polskich szkołach, które zostały wybudowane za czasów sojuszu politycznego PO-PSL, nagminnie dochodzi do namawiania oraz rozdawania pigułek, po których dziecko bez wiedzy rodziców oraz księży może zmienić płeć. W kraju tym rządzonym przez siedemdziesięcioletniego bezdzietnego, nieżonatego człowieka nie posiadającego jeszcze do niedawna konta w banku nagminnie dochodzi również do prób odbierania księżom praw do nauki w szkołach, za tak błahe przewinienia jak molestowanie nieletnich. 

Polska żubry

Polska walka z Covid-19

Polska od czasu zwycięskiej obrony Częstochowy nie osiadła na laurach. I tak już w lipcu roku 2020 Premier Polski Mateusz Morawiecki ogłosił koniec batalii i jednoznacznie ogłosił zwycięstwo w walce z epidemią koronawirusa znanego jako Covid-19. W kraju tym na poczet zwycięstwa z koronawirusem zostało zakupionych za 370 mln złotych niezliczona ilość respiratorów od znanego handlarza bronią. Również w czasie pandemii został bezprawnie i niezgodnie z konstytucją wyłoniony nowy Prezydent Polski. Batalia o stołek prezydencki toczyła się długimi miesiącami i właśnie wtedy doszło do powstania nowej jednostki miary na cześć pewnego ministra, który bezprawnie wydał 70 milionów złotych na wybory, które nigdy się nie odbyły.  Od momentu wyboru nowego prezydenta słuch o nim zaginął.

Aż 90% osób ukończyło minimum szkołę średnią. Jest to jeden z wyższych wyników na świecie.