Fotobook

Podręcznik w formie e-booka, w którym znajdziesz wszystko o fotografii

289,00

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni z kodem promocyjnym – 199zł

FOTOBOOK to kompleksowy podręcznik o fotografii w formie E-booka. Stworzyliśmy go sami, wcześniej poświęcając lata na naukę, setki godzin na pisanie przy komputerze, analizowanie zdjęć i wyciąganie wnioski. Znajdziesz tutaj praktycznie wszystko co wiemy o tej dziedzinie. Bez owijania w bawełnę, ze sporą dawką naszego humoru, wszystko opisane tak, aby czytanie i nauka sprawiły ci satysfakcję oraz przyjemność. Podręcznik ten, tak jak nasze inne projekty, wyróżnia się tym, że jest niepowtarzalny i stworzony od zera, wykorzystując nasze autorskie pomysły oraz wiedzę. Nie ma zlituj się. Po przeczytaniu FOTOBOOKA  i przećwiczeniu zagadnień będziesz pro. Serio.

Czym jest FOTOBOOK?

FOTOBOOK to kompleksowy podręcznik o fotografii w formie e-booka. Stworzyliśmy go sami, wcześniej poświęcając lata na naukę, setki godzin na pisanie przy komputerze, analizowanie zdjęć i wyciąganie wnioski. Znajdziesz tutaj praktycznie wszystko co wiemy o tej dziedzinie. Bez owijania w bawełnę, ze sporą dawką naszego humoru, wszystko opisane tak, aby czytanie i nauka sprawiły ci satysfakcję oraz przyjemność. Podręcznik ten, tak jak nasze inne projekty, wyróżnia się tym, że jest niepowtarzalny i stworzony od zera, wykorzystując nasze autorskie pomysły oraz wiedzę. Nie ma zlituj się. Po przeczytaniu FOTOBOOKA  i przećwiczeniu zagadnień będziesz pro. Serio.

MiniFOTOBOOK Analiza zdjęć to pierwszy e-book z zaplanowanej serii mini podręczników. Ten jest o analizie zdjęć.  Znajdziesz tutaj wiedzę o tym jak komponujemy zdjęcia, bez owijania w bawełnę, ze sporą dawką naszego humoru, wszystko opisane tak, aby czytanie i nauka sprawiły ci satysfakcję oraz przyjemność.

Dowiedz się więcej o miniFOTOBOOK

Wnętrze fotobooka:

Cała wiedza w jednym miejscu

Dlaczego ten podręcznik jest dla ciebie?

W podręczniku najdziesz wszystko co o fotografii wiemy. Dowiesz się jak robimy zdjęcia, czego unikamy,  jak je obrabiamy, na co zwracamy uwagę podczas łapania kadrów i jak je analizujemy oraz poznasz całe nasze know-how. To taka droga na skróty dla ciebie. No chyba, że wolisz iść tą naszą –usianą potknięciami, godzinami spędzonymi przed komputerem, analizowaniu swoich zdjęć i dochodzenia do wniosków, które znajdziesz w tym podręczniku. No więc tak – jeżeli podobają ci się nasze zdjęcia, jeżeli chciałbyś_abyś robić foty podobne do naszych, to ten podręcznik jest totalnie dla ciebie.

Zastanawiasz się czy FOTOBOOK jest dla ciebie?

To odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie.

  • Chcesz robić lepsze foty?
  • Potrzebujesz bodźca do rozwoju twojej pasji?
  • Twój aparat kurzy się na szafce?
  • Chcesz pracować jako fotograf_ka?
  • Chcesz lepiej obrabiać zdjęcia?
  • Podobają ci się nasze foty, ale nie wiesz jak je robimy?

Jeżeli choćby na jedno pytanie odpowiesz "tak", to kupuj w ciemno.

foto-book

Rozdziały w fotobook:

Opinie dobrych ludzi

5/5
Mega ebook , totalnie kosmiczna cena 289 zł!
W promocji jedynie do końca promocji!

Dlaczego stworzyliśmy FOTOOBOOK, czyli podręcznik o fotografii? 

Aby w pełni zrozumieć dlaczego napisaliśmy ten podręcznik, musimy cofnąć się co nieco w czasie. Były to zamierzchłe czasy. Czasy, w których postanowiliśmy kupić nasz pierwszy aparat fotograficzny.  Oczywiście nie był to moment, w którym nauczyliśmy się ot tak robić fajne zdjęcia, ale był to zdecydowanie duży krok na przód. Od tego momentu zaczęliśmy robić zdjęcia, oczywiście pierwsze z nich nie nadawały się praktycznie do niczego. No może do kosza i tam w sumie trafiły (oprócz niektórych, tych które pozostawiliśmy na pamiątkę). Z naszym pierwszym aparatem wyruszyliśmy w poślubną podróż dookoła świata i skoro już byliśmy w tej podróży i mieliśmy ze sobą aparat, to postanowiliśmy robić zdjęcia. Polubiliśmy to tak bardzo, że robiliśmy je codziennie. Uwiecznialiśmy praktycznie wszystko, bo wszystko było dla nas ciekawe. 

Po pięciu miesiącach i zrobieniu dziesiątek tysięcy zdjęć, pierwsze z nich zaczęły nabierać prawidłowego wyglądu. Kadry zaczęły nam się podobać, nie wstydziliśmy się już ich pokazywać, a z niektórych byliśmy i nadal jesteśmy dumni. Przyznam szczerze, że tak wymagającego i motywującego trenera jak Diana i tak pięknej scenerii do robienia zdjęć nie spodziewałem się. I teraz odpowiadając wracając do pytania. Oczywiście po tych pięciu miesiącach w podróży, nie nauczyłem się robić zdjęć na takim poziomie jakim robię je teraz. Minęły jeszcze lata treningów i analiz, aż w końcu zacząłem czuć, że to co robimy, robimy dobrze. 

Pierwsze szkice podręcznika powstały już w 2021 roku. Jednak wiele rzeczy spowodowało, że projekt ten bardzo mocno wyhamował. Ale teraz wrócił, w przepięknej, profesjonalnej odsłonie, z ogromem wiedzy, z ilością informacji jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej… Eh, i znowu się zagalopowałem, no więc odpowiadając na pytanie.
Podręcznik ten został stworzony dlatego abyś mógł_ogła iść naszą ścieżką, ale szybciej. Szybciej niż my, którzy uczyliśmy się na własnych błędach, godzinami analizując co robimy źle, dlaczego jedno zdjęcie jest lepsze od drugiego, skąd mamy wiedzieć kiedy i co fotografować i jakie kadry łapać. 

W podręczniku tym jest wszystko co wiemy na temat fotografii.

lost italianos

Cześć tu Diana i Marcin!

Jesteśmy małżeństwem, które zakochane jest w roadtrip’ach, wspinaczkach o wschodzie słońca oraz łapaniu przepięknych kadrów o złotej godzinie. Kilka lat temu z naszym pierwszym aparatem w ręce wyruszyliśmy w podróż życia, okrążyliśmy wtedy świat po raz pierwszy i zrobiliśmy setki tysięcy zdjęć. Przez 10 miesięcy codziennych treningów, dowiedzieliśmy się więcej o nas samych oraz o fotografii. Wtedy to też założyliśmy nasz profil na instagramie @lostitalianos. 5 lat później oto my, jesteśmy fotografami na pełen etat.

lostitalianos