printy

2 rodzaje papieru:

– Premium Baryta Gold Silk
 Standard Luster

3 rozmiary zdjęć:

– 30x40cm 
– 40x60cm 
– 50x70cm 

 

Pico do Arieiro Printy lost italianos
Pico do Arieiro
Lizbona wschód słońca
Lizbona Wschód Słońca
lizbona lostitalianos
Lizbona I
Lizbona Printy lostitalianos
Lizbona II
Caldeirao Verde
Caldeirão Verde
Porto da Cruz
São Lourenço I
São Lourenço II
São Lourenço II
Fanal printy
Fanal
Dolina zakonnic
Dolina Zakonnic
Lewada 25 Fontes
Lewada 25 Fontes
wodospad lewada
Wodospad Lewada
Lisc printy lostitalianos
Liść
Ponta de São Lourenço
Ponta de São Lourenço
Lizbona wschód
Złota Lizbona
Wschód printy
Wschód
zachód
Jardim do Mar Printy
Jardim do Mar
Księżyc printy
Księżyc
Penha de Águia
Penha de Águia
Wodospad Printy
Wodospad
Miradouro do Guindaste lostitalianos
Miradouro do Guindaste

printy inspirowane Maderą

Informacje ogólne:

Printy dostarczane są bez ramek – spowodowane jest to trudnością oraz wyższymi kosztami wysyłki wydruków na płasko. Dodatkowo kolor oraz forma ramki są kwestią gustu. Chętnie doradzimy jednak w doborze ramek.

Kolory w rzeczywistości mogą delikatnie odbiegać od tego co widzicie na stronie. Jest to spowodowane różnicami między ekranami urządzeń, na których są wyświetlane.

Wydruki staramy się dostarczyć do Was w stanie idealnym, stąd używamy kilku warstw ochronnych, które powinny zabezpieczyć wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi czy wilgocią.

Termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych.

Wydruki i papier:

Zdjęcia drukujemy na specjalnie dobranym przez nas papierze fine art, wykorzystując najwyższej jakości atramenty pigmentowe. Dzięki temu otrzymujemy wierne odwzorowanie barw, detali oraz niezwykłą trwałość druku. Papier premium, którego używamy to Premium Baryta Gold Silk o gramaturze 315g/m². Dzięki jego właściwościom wydruki zachowują swoje kolory przez wiele lat, a biele nie ulegną zażółceniu. Papier, którego używamy do wydruków standard to Standard Luster. Jest to również świetnej jakości papier fotograficzny o wykończeniu półmatowym.

Wybrany przez nas do wydruków premium papier fine art to oczywiście gwarancja niesamowitej jakości. Ma on jednak jeden minus, przed którym chcemy Was przestrzec. Ze względu na swoją wysoką gramaturę łatwo ulega odkształceniu. Po otrzymaniu przesyłki najlepiej niezwłocznie ostrożnie wyjąć wydruk z tuby i rozłożyć go na płasko na jakiś czas.

Drukujemy zdjęcia w rozmiarze 30x40cm, 40x60cm oraz 50x70cm. Jeżeli potrzebujesz wydruku w innym rozmiarze -skontaktuj się z nami.

[email protected]

ożyw swoje ściany

Zwroty i reklamacje:

Prosimy o dokonywanie rozważnych zakupów, bo wydruki wykonywane są na zamówienie. 
Jeśli twój wydruk został uszkodzony podczas transportu prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie oraz wypełnienie formularza reklamacyjnego u firmy kurierskiej. 

Wysyłka:

Wydruki wysyłamy na terenie Polski i są one transportowane w kartonowych, ochronnych tubach. Wydruki wysyłamy za pośrednictwem kuriera FEDEX. Przesyłki nie są objęte ubezpieczeniem. Jeśli interesuje Cię wysyłka poza granice Polski – napisz nam o tym, a przygotujemy indywidualną ofertę.