Polityka prywatności „lista oczekujących przewodnik po Maderze”

Polityka prywatności „lista oczekujących przewodnik po Maderze”.

Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z zapisaniem się do listy oczekujących „Przewodnik po Maderze”

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Marcin Włoch z siedzibą ul. Miodowa 23 35-303 Rzeszów, NIP: 8133845485 REGON: 38724875, oraz Justyna Małota-Ślęczka z siedzibą ul. Jasińskiego 35/3b 30-815 Kraków, NIP: 6793068992, REGON: 386485930.

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Dane podane w formularzu „listy oczekującej przewodnika po Maderze”, zostaną wykorzystane do przesyłania informacji handlowych na temat przewodnika o Maderze oraz dodane do list subskrybentów stron: lostitalianos.com oraz coupleaway.com. Przekazane dane zostaną wykorzystane do wysłania informacji na temat przewodnika po Maderze, newsletterów tych stron oraz innych informacji handlowych.

8. Dane osobowe pozostawione w formularzu „lista oczekujących przewodnik po Maderze” zostaną udostępnione serwisowi coupleaway.com.


10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
www.lostitalianos.com
W razie wątpliwości do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji.